بازی She Remembered Caterpillars در سبک فکری می باشد که توسط استودیو Ysbryd Games منتشر شده است. در این بازی فکری و معمایی شما باید با چالش های پیچیده و هیجان انگیزی روبرو شوید که شما را برای ساعت ها مشغول به خود می کند. این عنوان همانند پازلی بزرگ می باشد که شما باید با عبور از مراحل مختلف، قطعات آن را در کنار یکدیگر قرار داده و بازی را به سرانجام برسانید. مراحل موجود در بازی به شکل کاملا حرفه ای و زیبایی طراحی شده است که گیمر را محذوب خود می کند. عبور از هر مرحله نیازمند تاکتیک و شیوه ای خاص می باشد، زیرا هر مرحله متناسب با سطح بازی شما در قسمت های گذشته، دشوار و سخت تر می شود. لازم به ذکر است که این بازی تاکنون توانسته جوایز فراوانی را در زمینه عناوین فکری و معمایی بدست آورد.

She Remembered Caterpillars PC-PLAZA

She Remembered Caterpillars-pc-cover

 

تصاویری از محیط بازی:

She Remembered Caterpillars-screenshots She Remembered Caterpillars-screenshots

She Remembered Caterpillars-screenshots She Remembered Caterpillars-screenshots

She Remembered Caterpillars-screenshots

She Remembered Caterpillars is a color-matching puzzle game with an unsettling fungipunk aesthetic. Set in a phantasgamorphic world of writhing caterpillars, brightly-colored Gammies, and living architecture, the game will have players eavesdropping on what appears to be one scientist’s quest to save her father. As the chapters progress, more of this strange universe will reveal itself: what manner of cataclysm occurred here? Who are the players involved? And what exactly are the Gammies doing in these dreamscapes? Winner of Intel Level Up Game Demo’s Best Puzzle Game Award, She Remembered Caterpillars will test your capacity for problem-solving, dropping you into puzzles of escalating difficulty, each building on the lessons of the last.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7

Processor: Intel Core i5 1.5 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4400

Storage: 3 GB available space

اطلاعات فایل:

راهنمای نصب:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

PLAZA Release

دانلودDirect Link